O nas

TITAN to wyspecjalizowana grupa osób, w tym chemików tworzących receptury stosowane w powłokach, pracujących w Yorku w Wielkiej Brytanii.

Projektujemy i opracowujemy polimery i żywice epoksydowe o gradacji militarnej, które są licencjonowane na rzecz osób i podmiotów trzecich.

Opracowaliśmy szereg wysokiej jakości powłok, które były wyjątkowe, trwałe i miały charakter hybrydowy. Mając dostęp do kilkuset receptur, wybraliśmy garstkę do zastosowania w przemyśle motoryzacyjnym.

W konsekwencji skupiamy się nie tylko na dostarczaniu produktów, ale na transferze wiedzy o powłokach i ich właściwej aplikacji. Z przyjemnością udzielamy potrzebnych informacji, nawet gdy wymaga to bezpośredniego zapytania skierowanego do chemika, który stworzył daną powłokę.

Jako organizacja zaangażowana naukowo współpracujemy z najbardziej zaawansowanymi laboratoriami w Wielkiej Brytanii i za granicą, co pozwala naszym produktom przejść przyspieszone testy pogodowe, a także testy w standardzie ISO.

Nasz przedstawiciel w Polsce jest punktem kontaktowym, który ma za zadanie przyciągać najlepszych specjalistów detailingu do korzystania z naszych nowoczesnych powłok.

Jesteśmy zdeterminowani, aby stać się preferowanym wyborem powłok dla najlepszych profesjonalistów od wyglądu pojazdów na całym świecie.