O nas

TITAN COATINGS to wyspecjalizowana grupa osób, w tym chemików tworzących receptury stosowane w powłokach zabezpieczających (niektórzy z nich mają ponad 40 letnie doświadczenie), pracujących w Yorku w Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy zdeterminowani, aby stać się preferowanym wyborem powłok dla najlepszych profesjonalistów od wyglądu pojazdów na całym świecie.

W konsekwencji skupiamy się nie tylko na produkcji, ale na transferze wiedzy o powłokach i ich właściwej aplikacji. Z przyjemnością udzielamy potrzebnych informacji, nawet gdy wymaga to bezpośredniego zapytania skierowanego do chemika, który stworzył daną powłokę. Unikamy skupiania się na marketingu, wolimy raczej komunikować mierzalne parametry i prezentować nasze powłoki na żywo odwiedzając studia detailingowe lub podczas szkoleń.

Jako organizacja zaangażowana naukowo współpracujemy z najbardziej zaawansowanymi laboratoriami w Wielkiej Brytanii i poza jej granicami, co pozwala naszym produktom przechodzić przyspieszone testy pogodowe, a także testy w standardzie ISO.

Projektujemy i opracowujemy polimery w tym elastomery i żywice epoksydowe o gradacji militarnej, które są licencjonowane na rzecz osób i podmiotów trzecich. Każdy z naszych projektów ma określony cel lub cele. Na przykład uzyskiwać najwyższą odporność chemiczną, trwałość, samo poziomowanie, samo naprawianie, połysk itd.

Opracowaliśmy szereg wysokiej jakości powłok, które były wyjątkowe, trwałe i miały charakter hybrydowy. Mając dostęp do ponad 800 własnych receptur, wybraliśmy tylko garstkę najlepszych, aby zaopatrywać w nie przemysł motoryzacyjny.

Przedstawicielem w Polsce, Niemczech, Danii i krajach nadbałtyckich jest spółka Coatingi z Warszawy. Jej zadaniem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów detailingu do korzystania z naszych powłok. Nadrzędnym celem spółki jest dostarczanie gruntownej wiedzy o całym procesie aplikacji oraz o właściwym doborze powłok do potrzeb klienta.

Pozdrawiamy
Titan & Coatingi Team