ProduktyProdukty-Wszystkie

Firebird™

Elastomerowa powłoka membranowa zawierająca nowoczesne surowce do formowania bardzo gęstej a zarazem elastycznej ochrony samolotów.

Stworzony specjalnie do ochrony powierzchni samolotów, śmigłowców i innych statków powietrznych. To niesamowite osiągnięcie w technologii ochrony sprzętu latającego znacznie redukuje gromadzenie się zanieczyszczeń, tarcie powietrza i utlenianie, zapewniając przez to długie odstępy pomiędzy cyklami czyszczenia. FIREBIRD™ to dwuskładnikowy produkt przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów. FIREBIRD™ zawiera nasz nieorganiczny HyperQuartz® i Dark Matter Technology®, które tworzą ultragładką, nieprzywierającą, blokującą promienie UV i hydrofobową nanomembranę.

Szczegóły i konserwacja:

Nigdy nie pozwalaj silnie alkalicznym (pH12+) chemikaliom pozostawać na powierzchni przez długi czas.

Unikaj mycia/ścierania w pierwszych 7 dniach.

Aplikuj co 3-6 miesięcy z ULTRA.

Typ pokrycia: baza i top w jednym

Trwałość: do 5 lat, dwie warstwy: do 6 lat

DANE TECHNICZNE:

Grubość: 2-5μm

Odporność termiczna: 400°C

Twardość: Max 9H

Tolerancja PH: 1-13

Opcje aplikacji:

Top coaty: ULTRA V3.0™ lub HYDROTX145™

Testy: ASTM B117, ISO9227, ASTM F502, ASTM D4587

ASTM D6577, ISO 4628-8, ASTM F484

Aplikacja FIREBIRD

Dodaj 1,75 ml części B do 100 ml części A i zamknij butelkę, przekręć kilka razy butelkę, aby rozpocząć aktywację przyspieszacza elastyczności i sieciowania. Przygotuj aplikator przed nałożeniem. Nałóż 15-20 kropli na aplikator i nałóż grubą warstwę. Rozprowadź tworząc ramkę na granicy pokrywanego fragmentu, a następnie powoli rozprowadź produkt krzyżowo. Rozmiar obszaru aplikacji powinien wynosić 50×50 cm. Zetrzyj delikatnie nadmiar za pomocą nowej, wysokiej jakości mikrofibry z krótkim włosem, Przepoleruj pozostałości kolejną nową fibrą. Po nałożeniu i usunięciu nadmiaru przeprowadź inspekcję za pomocą mikrofibry z długim włosem i jasnego, ale rozproszonego źródła światła. Zapewni to, że na powierzchni nie pozostaną żadne resztki. Nałóż Ultra 3.0 po zakończeniu. Nie wystawiaj na działanie wpływów środowiskowych przez co najmniej 12 godzin. Nie myj przez pierwsze 14 dni.