ProduktyProdukty-Wszystkie

Zeus

Zeus to nasza wiodąca powłoka zawierająca wyrafinowaną węglowo-szklaną formułę HyperQuartz Carbon i jest jedną z najbardziej zaawansowanych powłok na rynku, łącząc chemię organiczną i nieorganiczną. Jedna z wersji występuje z dodatkiem nanoprętów.

Zeus tworzy połysk z niesamowitą głębią i zwiększoną klarownością, jako samodzielna powłoka lub nałożona na powłokę Titan. Jedną z najbardziej zawansowanych kombinacji jest użycie Zeusa pod dwie warstwy Vulcan’a. Jeżeli to konieczne znakomitym podkładem będzie PX 10 Krypton.

Wbrew przekonaniu, że tylko twardsze powłoki najlepiej nadają się do lakierów samochodowych, testy laboratoryjne wykazały, że twardsze powłoki są bardziej narażone na uszkodzenia fizyczne. Natomiast powłoka Zeus działa jak elastomer, który zapewnia elastyczność i twardość, co pozwala jej zapewnić lepszą ochronę, hydrofobowość i zdolność do samopoziomowania. Zeus został przetestowany w laboratorium przy użyciu ołówka Mitsubishi 10H bez spowodowania widocznych znaków. Z tego powodu uważamy, że uderzenie zostało pochłonięte.

Przy tworzeniu tej powłoki zwracaliśmy uwagę na jej elastyczność, która zapewnia, że powłoka ochronna może nadal działać pomimo rozszerzalności cieplnej, ścierania i ekstremalnych warunków atmosferycznych.

ZEUS został zaprojektowany do ochrony lakieru, zwiększa twardość powierzchni, prezentuje Hypergloss i utrzymuje plamy po wodne na dystans, a nie tylko buduje hydrofobowość i kropelkowanie.

ZEUS jest powłoką tylko dla profesjonalistów. Jeśli jesteś elitarnym detailerem i chcesz uzyskać dostęp do ZEUS, skorzystaj ze strony kontaktowej.

Dane techniczne:

Aplikacja jedno lub dwuwarstwowa,

Zeus ma właściwości samopoziomujące,

Zeus można nakładać na TITAN w celu zwiększenia trwałości, odbijania światła i właściwości samopoziomujących,

Bez VOC,

Zero żywic,

Zero substancji chemicznych wpływających układ hormonalny,

Zero niebezpiecznych chemikaliów,

Wysoce hydrofobowy,

Na bazie nie rozpuszczalnikowej,

Trwałość: do 8 lat w zależności od konserwacji *,

Kąt zwilżania wodą: 120 stopni,

Tolerancja PH: 1-13,

Warstwa grubości: 1,5-2 mikrona,

Twardość: 8H-10H W zależności od podłoża,

Możliwość układania 2 warstw,

Początkowy czas utwardzania i/lub układania drugiej warstwy: 2 godziny,

Utwardzalny w podczerwieni,

Pełny czas utwardzania: 7 dni.

Zeus nadaje się do wszystkich rodzajów systemów malarskich, w tym do połysku, matu, satyny, do wszystkich rodzajów folii (z wyjątkiem PPF samo-naprawialnej), tworzyw sztucznych, włókna węglowego, kół, układu wydechowego, zacisków i świateł.

Nie nadaje się szczególnie do wszystkich PPF, ponieważ może ona hamować możliwości samo-naprawiania.

* Trwałość zależy od konserwacji, lokalnych warunków pogodowych i gromadzenia się zanieczyszczeń. Nasze powłoki zostały poddane przyspieszonym testom pogodowym.

Metody aplikacji.

Wszystkie dostępne powłoki charakteryzują się bardzo wysoką zawartością materiału tworzącego warstwę właściwą. Uwzględniając tą większą wydajność należy rozprowadzać materiał na nieco większą powierzchnię niż zwykle.

Pamiętaj, aby zawsze używać nowej mikrofibry do docierania powierzchni. Sprawdzaj również czy resztki powłoki, które na niej pozostały po dotarciu nie uległy utwardzeniu, aby nie uszkodzić kolejnego docieranego elementu.

1. Przed zastosowaniem należy zmierzyć wilgotność (jeśli to możliwe), im jest ona wyższa tym szybciej powłoka się utwardza. Nanieść 10-15 kropli Zeusa na aplikator,

2. Powoli nakładaj krzyżowo, aby utworzyć równą warstwę,

3. Utwardzanie zależy od temperatury i wilgotności otoczenia, czas na dotarcie:

10 ° C – 4-5 minut

20 ° C – 2-3 minuty

30 ° C – 1 minuta

30 ° C + – natychmiast.

4. Pozostaw do utwardzenia na poniżej wskazane okresy, potem delikatnie zetrzyj pozostałości w jednym kierunku. Użyj drugiej mikrofibry, aby delikatnie wypolerować powlekany obszar,

5. Należy odczekać 2 godziny przed nakładaniem kolejnej warstwy,

6. Utwardzanie IR – ustaw lampy na 60 ° C i wygrzewaj przez 15 minut każdy panel,

Farba matowa, PPF błyszczący i matowy (niezalecana) oraz inne powierzchnie – nakładaj jak zwykle i docieraj w ciągu 1 minuty.

Docieranie alternatywne.

Gdyby zdarzyło się, że mimo zachowania w/w wymagań (np. z powodu zbyt świeżego lakieru) docierająca mikrofibra zaczęła się „kleić”, to dotarcie można wykonać wilgotną, dobrze wykręconą mikrofibrą, której wilgoć będzie dawała poślizg ułatwiający dotarcie – dotyczy to tylko tej powłoki.

Porady:

Podczas aplikacji materiał tworzy grubą warstwę ze względu na swoją wysoką lepkość – w porównaniu z ceramiką – i trzeba go dobrze rozprowadzać oraz usuwać ewentualny nadmiar, w tym wypadku mniej znaczy lepiej, zwłaszcza w podwyższonej temperaturze i wilgotności. Docieramy do gładkości i połysku, ale nie ścieramy z użyciem nadmiernego nacisku.

Oczyścić powierzchnię co 3-9 miesięcy i nakładaj Ultra jako zabezpieczenie. Nie używaj sprayu i spłukiwania wodą, ponieważ wszelkie pozostałości mogą wpłynąć na jednolitość powłoki.