ProduktyProdukty-Wszystkie

Ultra

Ultra to wysoce skoncentrowana hybrydowa warstwa nawierzchniowa na bazie wody, która została zaprojektowana, aby zapobiegać plamieniu wodą i przedłużyć żywotność naszych profesjonalnych powłok, ale nadaje się też do wszystkich rodzajów powłok ceramicznych. Jako produkt przyjazny i bezpieczny dla środowiska oraz wysoce ekonomiczny – tylko 1 spray wystarczy na kwadrat 40×40 cm.

Nadaje się także do konserwacji powłok oraz znacznego podnoszenia konta zwilżania zwłaszcza w wersji z nanorurkami węglowymi, których Titan użył jako pierwszy na świecie w tego typu produktach.

Dzięki Ultra usuwanie owadów i waterspotów jest teraz jeszcze łatwiejsze.

Produkt jest wysoce zaawansowaną powłoką końcową, którą można stosować na wszystkich rodzajach systemów malarskich, PPF, szkle, kołach i plastikowych wykończeniach. Jest bezpieczny w użyciu, przyjazny dla aplikatora. Zapewnia hiper połysk i jest gotowy na warunki pogodowe natychmiast po aplikacji.

Ultra tworzy warstwę ochronną o właściwościach elastycznych, która powoduje, że ​​powierzchnia staje się samoczyszcząca, a co najważniejsze chroni powłokę ceramiczną lub elastomerową przed zniszczeniem. Został opracowany do działania we wszystkich typach klimatów. Najnowsza wersja ULTRA 2.1 zawiera również polimer antystatyczny, który zapewnia właściwości przeciwpyłowe podczas docierania i wycierania.

ULTRA jest zalecany wszystkim użytkownikom końcowym, którzy zastosowali jedną z profesjonalnych powłok Titan do swojego pojazdu.

Ultra dodaje hiper śliskości i połysku. Zapewnia dodatkowe kropelkowanie, tak oczekiwane i podziwianie przez większość. ULTRA może być stosowany jako samodzielna powłoka, aby dodać zdolności do samooczyszczenia na każdej powierzchni.

Idealny do profesjonalnej ochrony:

9-miesięczna ochrona lakieru – dodaje zdolności samooczyszczenia

Ochrona PPF – połysk, mat i satyna

Ochrona matowej farby

Ochrona winylu

Działa jako uszczelniacz do szkła, tworzyw sztucznych i kół.

Dane techniczne

Na bazie wody

Na bazie nierozpuszczalnikowej

Bez lotnych związków organicznych

Zero żywic

Zero substancji chemicznych zmieniających układ hormonalny

Zero niebezpiecznych chemikaliów

Bez rozmazywania

NIE zawiera PTFE, wosku ani wypełniaczy

Kąt zwilżania wodą: 125 stopni

Trwałość: do 9 miesięcy

Tolerancja pH: 2-11

Utwardza ​​się niemal natychmiast i jest natychmiast odporna na warunki atmosferyczne.

ULTRA nadaje się do wszystkich rodzajów systemów malarskich, w tym do połysku, matu, PPF połysk, mat, okładzin, tworzyw sztucznych, włókna węglowego, kół, przednich i tylnych świateł oraz szkła.

* Trwałość zależy od konserwacji, lokalnych warunków pogodowych i gromadzenia się zanieczyszczeń. Nasze powłoki zostały poddane przyspieszonym testom pogodowym.

Metody aplikacji

Metoda sucha – spryskaj suchą, czystą powierzchnią. Nałóż rozsądną warstwę i pozwól jej dobrze doschnąć. Wypoleruj nową ściereczką z mikrofibry ruchem okrężnym, użyj drugiej zupełnie nowej mikrofibry, aby wykonać drugą warstwę. Zalecamy jednokierunkowe wycieranie końcowe, aby umożliwić zwiększenie poziomu działania polimeru antystatycznego.

Dobre wyschnięcie produktu przed dotarciem buduje grubszą, a przez to znacznie trwalszą warstwę ochronną.

Metoda mokra – w końcowym etapie mycia pojazdu spryskaj powierzchnię i wypoleruj, użyj myjki wysokociśnieniowej, aby usunąć nadmiar produktu i osusz suszarką powietrzną lub pluszowym ręcznikiem do suszenia z mikrofibry – Zastosowanie tej metody zmniejsza trwałość o 30%.

Porady

Oczyść pojazd za pomocą środka z pH na poziomie zmywacza pozostałości żelaza lub IPA co 3 do 9 miesięcy i ponownie aplikuj Ultra. Jeśli pojazd ma plamy po wodzie – zalecamy stosowanie odpowiedniego zmywacza przed aplikacją Ultra, ponieważ pomoże to uniknąć plam wodnych w przyszłości. Nie należy używać innych sealantów w aerozolu i spłukiwać, ponieważ wszelkie pozostałości mogą wpłynąć na jednorodny wygląd lakieru pojazdu.