ProduktyProdukty-Wszystkie

Ultra

Ultra 4.0 to nasz wysoce skoncentrowany, elastyczny uszczelniacz membranowy na bazie wody, przeznaczony do ochrony różnych powierzchni, takich jak lakiery, folie, folie PPF, szkło, koła i plastikowe wykończenia.

Ultra 4.0 zawiera naszą aktualizację w postaci Dark Matter Technology® z wyższym efektem antystatycznym, większym kątem zwilżania, mniejszym zużyciem i zwiększoną trwałością. Ta kombinacja zapewnia wyjątkową śliskość, łatwość użycia i wyższą odporność chemiczną. Po aplikacji powstaje warstwa ochronna o właściwościach sprężystych i elastycznych, zapewniająca samooczyszczanie powierzchni i co najważniejsze chroniąca powłokę przed degradacją. Ultra 4.0 jest wyjątkowo łatwa w użyciu i nie pozostawia zamgleń ani smug.

– Trwałość do 12 miesięcy

– Nadaje się do wszystkich rodzajów farb, zabezpieczeń typu PPF oraz PPS (połysk, mat i satyna)

Aplikacja:

1. Rozpyl bezpośrednio na nową, wysokiej jakości ściereczkę z mikrofibry o krótkim włosiu i rozprowadź równomiernie na lakierze.

2. Wypoleruj nową, wysokiej jakości ściereczką z mikrofibry o długim włosiu, aby usunąć wszelkie pozostałości.

3. Przeprowadź ostateczną kontrolę, używając ściereczki z mikrofibry o długim włosiu z jasnym, ale rozproszonym źródłem światła. Dzięki temu na powierzchni nie pozostaną żadne pozostałości. Unikaj wystawiania pojazdu na działanie czynników zewnętrznych (deszcz, śnieg) przez co najmniej 6 godzin.

Dodatkowe informacje:

Ultra 4.0 nie może być warstwowy, chociaż zalecana jest tylko pojedyncza warstwa. Ultra 4.0 można nakładać na mokro lub stosować jako środek wspomagający suszenie. Podczas korzystania z Ultra 4.0 podczas konserwacji nie są wymagane żadne prace przygotowawcze; wystarczy umyć, usunąć pozostałe zabrudzenia i nałożyć nową warstwę.